REB.sk Predaj 2-izbový byt, novostavba, krásny výhľad, pešo do centra

 • fuxova1.JPG
 • fuxova6.JPG
 • fff.JPG
 • foxova5.JPG
 • f.JPG
 • fuxova7.JPG
 • IMG_9094.JPG
 • fuxova4.JPG
 • fuxova2.JPG
 • fuxova3.JPG
 • Fuxova_byt_prehlad2_23.02.JPG

2-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Na predaj úplne nový slnečný 2-izbový byt v novostavbe s krásnym panoramatickým výhľadom

Chcete bývyť v novom a pešo sa dostať do centra mesta len za pár minút? ...

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

REB.sk ponúka na predaj krásny úplne nový 2-izbový byt v novostavbe Fuxova, s panoramatickým výhľadom, a s dostupnosťou do centra mesta kľudne aj pešo, a to len za pár minút. Novostavba Fuxova je skvelý developerský projekt, ktorého výhodou je, že je už postavený a skolaudovaný, t.z. ideálny k okamžitému nasťahovaniu sa. Tento bytový objekt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite, nakoľko je to začiatok Petržalky, a to konkrétne ulica Bosákova. To predstavuje skutočnosť, že do centra mesta sa dostanete aj pešo, a to len za pár minút. Byt je veľmi slnečný, keďže je orientovaný na juhovýchodnú stranu, a navyše sa byt v rámci obytného domu nachádza na najvyššom 23. poschodí z celkových 23. poschodí. Pri pohľade z loggie a okna si tak môžete užívať krásny panoramatický výhľad. Celková rozloha bytu je presne 51,88 m2, vrátane loggie a pivnice. Loggia má rozlohu 4,12 m2, t.z., že úžitková plocha bytu je 47,76 m2, vrátane pivničnej kobky s rozlohou 2,88 m2.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O PROJEKTE

V tomto developerskom projekte, teda v bytovom objekte, sa nachádzajú 3 výťahy. Hneď po vstupe do budovy je recepcia, na ktorej sa 24 hodín denne, 7 dní v týždni, nachádza strážna služba, ktorá tak zabezpečue nepretržité stráženie celého objektu. Pivničné kobky sa nachádzajú na prízemí budovy. V podzemných podlažiach budovy sa nachádzajú garáže, ktoré poskytujú pre vlastníkov bytov dostatočné množstvo garážových státí. Vonkajšie okolie a prostredie projektu poskytuje voľno-časové využitie pre malé deti, nakoľko sa priamo pred novostavbou nachádza detské ihrisko.

DISPOZÍCIA

Po vstupe do bytu sa nachádza menšia vstupná hala s priestorom pre vstavanú skriňu. Z tejto chodby je priamo vstup do jedného otvoreného priestoru zloženého z obýcacej časti spojenej s kuchyňou. Z obývacej izby sa dostanete na loggiu, z ktorej prostredníctvom okien vidieť priamo do spálne. Vchod do spálne sa nachádza hneď vedľa dverí do kúpeľne. Spálňa disponuje dostatočným priestorom pre veľkú vstavanú skriňu. Kúpeľňa je spojená s toaletou.

Nakoľko sa jedná o novostavbu, byt je zariadený v štandarde, t.z., že sa tu nachádzajú podlahy, dlažba, obklady, steny, stierky, dvere, kľučky. Okná sú plastové. V kuchyni sa nachádzajú komplet rozvody a odvody pre všetky potrebné kuchynské spotrebiče, vrátane indukčnej varnej dosky (plyn tu zavedený nie je). Kúpeľňa je kompletne vybavená sanitou, vrátane vane, umývadla, batérii a WC. V kúpeľni je zabezpečená predpríprava pre práčku. Vykurovanie bytu je zabezpečné radiátormi, ktoré sa nachádzajú v obývacej časti, v spálni a v kúpeľni. V byte sa nachádza predpríprava pre klimatizáciu.

Byt je úplne nový, takže okrem spomínaného štandardu, ktorého prevedenie je vo veľmi príjemných, svetlých a neutrálnych odtieňoch, a to aj vrátane podláh, dlažby a obkladov v kúpeľni, a dverí, sa byt nachádza v nezariadenom stave. To však zároveň novému majiteľovi poskytuje voľnú ruku v rámci zariaďovania celého bytu.

VÝHODY

Novostavba, nový byt.
Vyhľadávaná lokalita.
Dostupnosť do centra mesta.
Možnosť dostať sa do centra mesta dokonca aj pešo, len za pár minút.
Krásny panoramatický výhľad.
Slnečný byt.
Byt sa nachádza na najvyššom poschodí.
Orientácia bytu na juhovýchod.
Možnosť zariadiť si byt podľa svojho vkusu.

LOKALITA

Lokalita Petržalka je v súčasnosti jednou z najvyhľadávanejších častí Bratislavy, a to najmä pre mladých ľudí. Je to jednoznačne aj z dôvodu dostupnosti do ostatných častí mesta, a to hlavne aj do centra mesta. Nakoľko sa v tomto prípade jedná o úplný začiatok Petržalky, ide o skvelú dostupnosť do centra mesta kľudne aj pešo, a to len za pár minút. Pešo sa môžete dostať priamo nie len do historického centra mesta, teda do Starého mesta (20 - 25 min), ale je to pár minúť pešo aj do blízkych nákupných centier, akými je Aupark (15 - 20 min) a Eurovea (20 - 25 min). V priamej blízkosti novostavby sa nachádza neobmedzená občianska vybavenosť. Je tu niekoľko zdravotných stredísk a lekárov. Kultúrne vyžite je taktiež nespočetne zabezpečené, a to dokonca aj starým a novým Slovenským národným divadlom. V okolí sa nachádza aj niekoľko jaslí, škôlok, základných, ale aj stredných škôl. A navyše sa v pomernej blízkosti tohto objektu nachádzajú aj vysoké školy a univerzity. Dopravné napojenie tejto lokality je taktiež výborné.

Byt je vhodný pre jednotlivcov, ale rovnako aj pre mladé páry. Vďaka krásnemu výhľadu, svetelnosti a slnečnosti bytu, jednoznačne klientom odporúčame vidieť ho na vlastné oči!

Podrobné informácie

23
23
2
51.88 m²
47.76 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
TV káblový rozvod
vaňa
spoločné
4.12 m²
2.88 m²
vonkajšie
tehla
nezariadený
plastové
juhovýchodná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bosákova, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Ivana Körmendyová

Bc. Ivana Körmendyová

realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak english

0904 317 580

kormendyova@reb.sk Maklér má 4 ponuky
 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Bratislava - Petržalka
 • Mesto Bratislava - Petržalka
 • Ulica Bosákova
 • Druh 2-izbový byt - novostavba
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0904 317 580
 • Pridané 28. máj 2018 18:33 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Ivana Körmendyová

Bc. Ivana Körmendyová

realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak english

0904 317 580

kormendyova@reb.sk Maklér má 4 ponuky