Ponuka práce

Realitný maklér - nestíhame, súrne potrebujeme Vašu pomoc !


 


Ponuka pre skúsených maklérov s praxou:


Pracujete dlhšie v realitách, máte skúsenosti a chcete sa posunúť profesne ďalej?


Ponúkame Vám možnosť vybudovať vlastný tím, pobočku, zvýšiť svoj príjem a to všetko s podporou zavedenej značky.


Informujte sa na ilavsky@reb.sk


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


Chcete skúsiť prácu realitného makléra? 


 


Nebaví Ťa sedieť na jednom mieste a stále robiť to isté? Chceš prácu, ktorá ti poskytne každý deň niečo nové. Máš rád úspech?

Si samostatný, flexibilný a hlavne komunikatívny?

Chceš byť naozaj finančne nezávislý a mať flexibilnú prácu?Chceš pôsobiť pod silnou značkou a čerpať z našich skúseností?

Hľadáme nového kolegu, ktorí posilní náš tím predaja nehnuteľností.Staň sa členom tímu renomovanej realitnej kancelárie a uč sa od najlepších !


 


Hľadáme flexibilnú osobnosť s obchodným duchom, ochotnou pracovať s veľkým nasadením. Pretože len nasadenie Ti prinesie reálny úspech a aj nadpriemerný zárobok realitného experta.


Nestíhame - súrne potrebujeme doplniť náš tím o šikovného OBCHODNÍKA s praxou v obchodnej činnosti, ideálne so skúsenosťami z predaja nehnuteľností. 
Hľadáme motivovaných ľudí, ktorí chcú sami rozhodovať o výške svojho zárobku a organizácii svojho času.
Maklér hneď po nástupe obdrží databázu nahnuteľností a može začať zarábať !
MAKLÉR S PRAXOU MÁ MOŽNOSŤ KARIÉRNEHO RASTU - VYTVORIŤ SI VLASTNÝ TEAM MAKLÉROV.

ZÁUJEMCOV BEZ PRAXE ZAŠKOLÍME.

Sme renomovaná a stabilná realitná spoločnosť, člen Národnej asociácie realitných kancelárií. Naša spoločnosť je zameraná hlavne na predaj novostavieb, veľkých developerských projektov aj širokého spektra nehnuteľností z druhej ruky v Bratislave a okolí.


 


Svoju úspešnú ​budúcnosť​ staviame na profesionalite a nadštandardnej úrovni našich REB maklérov. Pracujeme na tom, aby v spojení s nami mali úspech a peniaze. Chceme, aby boli šťastní a spokojní nielen naši klienti, ale aj naši REB makléri. Máme a ďalej pre nich rozvíjame vzdelávací a výcvikový program.
REB maklérom poskytujeme okrem férovej odmeny i ​kvalitné​ zázemie a podporu. U nás maklér neplatí ​žiadne poplatky​. Príjemné kancelárske priestory, pracovisko pre každého makléra, notebook a kvalitný realitný software, tlačiarne vrátane spotrebného materiálu, profesionálny fotograf, právny servis advokáta, inzerciu nehnuteľností, vzdelávanie a výcvik, odborné rady skúsených maklérov, podporu expertov v zložitých prípadoch, ručenie za prípadné škody a nápoje na pracovisku hradíme svojim REB maklérom v plnej výške. Okrem toho poskytujeme tým najlepším aj iné zaujímavé benefity.
Maklérsky chlebík je tvrdý. Ale o to spravodlivejšia je maklérova nadštandardná odmena a zaslúžená finančná nezávislosť.


REB maklér - Realitný Expert s manažérskou ambíciou môže dostať príležitosť vybudovať a riadiť vlastný tím REB maklérov.

REB - Real partners je dobre etablovaná a rastúca realitná spoločnosť.
Na trhu pôsobíme od roku 2006. ​REB - ​Obchodný register​.
Spoločnosť založil ​Ing. Martin Ilavský​, jej súčasný konateľ a jediný majiteľ. Martin je dodnes aktívnym maklérom. Stále sa nechce vzdať radosti z autentického obchodu.
Vďaka starostlivému, individuálnemu prístupu ku každému klientovi sme dokázali rásť​ a byť úspešný i v čase, keď celý realitný trh stagnoval. Máme dôkladné znalosti trhu a neoceniteľné praktické skúsenosti, z ktorých naši klienti radi ​ťažia​. Svojim klientom poskytujeme komplexné realitné služby. Pomáhame im rýchlo, výhodne a najmä ​bezpečne​ predať, kúpiť, či prenajať nehnuteľnosť.
Máme veľmi dobré referencie z developerských projektov. Sme výrazne proklientsky orientovaní.
Budujeme tím úspešných obchodníkov, realitných maklérov. ​Vychovávame vlastných realitných expertov.
Sme členom ​NARKS​.
Sme zaštítení jeho ​Garančným fondom​. Riadime sa jeho ​Kodexom​ a ​štandardami​.


Náplň Vašej práce:
* predaj nehnuteľností
* realitné poradenstvo
* aktívne vyhľadávanie nových príležitostí
* poradenstvo pre klienta a styk s úradmi (kataster, právna kancelária...)
* administratívne práce (dokumentácia obchodných prípadov)
Ponúkame výhodné provízne podmienky už začínajúcim maklérom.

Náš prepracovaný marketingový systém Vám prinesie najmä možnosť robiť reálne obchody, reálnych klientov a nielen vysoké provízie na papieri.
Samozrejmosťou je bezplatné zaškolenie a neustála podpora. 


 


Toto nie je ponuka štandardného zamestnania. 


Kontakt: ilavsky@reb.sk