Ponuka práce

Realitný maklér - nestíhame, súrne potrebujeme Vašu pomoc !


ZÁUJEMCOV BEZ PRAXE ZAŠKOLÍME.Sme renomovaná a stabilná realitná spoločnosť, člen Národnej asociácie realitných kancelárií. 


 


Nebaví Ťa sedieť na jednom mieste a stále robiť to isté? Chceš prácu, ktorá ti poskytne každý deň niečo nové. Máš rád úspech?

Si samostatný, flexibilný a hlavne komunikatívny?
Chceš byť naozaj finančne nezávislý a mať flexibilnú prácu?Chceš pôsobiť pod silnou značkou a čerpať z našich skúseností?
Hľadáme nového kolegu, ktorí posilní náš tím predaja nehnuteľností.Staň sa členom tímu renomovanej realitnej kancelárie a uč sa od najlepších !


Sme proklientsky orientovaná realitná kancelária, ktorá kladie silný dôraz servis. Preto vačšina našich maklérov pracuje systémom osobného makléra, pretože takto vieme našim klientom poskytnúť servis na najvyššej úrovni. Vďaka tomu máme výborné osobné odporúčania, ktoré pre našich maklérov znamenajú ďaľšie zaujimavé obchody.


ZÁUJEMCOV BEZ PRAXE ZAŠKOLÍME.

Sme renomovaná a stabilná realitná spoločnosť, člen Národnej asociácie realitných kancelárií. Naša spoločnosť je zameraná hlavne na predaj novostavieb, veľkých developerských projektov aj širokého spektra nehnuteľností z druhej ruky v Bratislave a okolí.


 


Svoju úspešnú ​budúcnosť​ staviame na profesionalite. Pracujeme na tom, aby v spojení s nami mali naši makléri úspech a peniaze. Chceme, aby boli šťastní a spokojní nielen naši klienti, ale aj naši REB makléri. Máme a ďalej pre nich rozvíjame vzdelávací a výcvikový program.
REB maklérom poskytujeme okrem férovej odmeny i ​kvalitné​ zázemie a podporu. U nás maklér neplatí ​žiadne poplatky​. Príjemné kancelárske priestory, pracovisko pre každého makléra, notebook a kvalitný realitný software, tlačiarne vrátane spotrebného materiálu, profesionálny fotograf, právny servis advokáta, inzerciu nehnuteľností, vzdelávanie a výcvik, odborné rady skúsených maklérov, podporu expertov v zložitých prípadoch, ručenie za prípadné škody a nápoje na pracovisku hradíme svojim REB maklérom v plnej výške. Okrem toho poskytujeme tým najlepším aj iné zaujímavé benefity.


REB maklér - Realitný Expert s manažérskou ambíciou môže dostať príležitosť vybudovať a riadiť vlastný tím REB maklérov.

REB - Real partners je dobre etablovaná a rastúca realitná spoločnosť.
Na trhu pôsobíme od roku 2006. ​
Spoločnosť založil ​Ing. Martin Ilavský​, jej súčasný konateľ a jediný majiteľ. 
Vďaka starostlivému, individuálnemu prístupu ku každému klientovi sme dokázali rásť​ a byť úspešný i v čase, keď celý realitný trh stagnoval. Máme dôkladné znalosti trhu a neoceniteľné praktické skúsenosti, z ktorých naši klienti radi ​ťažia​. Svojim klientom poskytujeme komplexné realitné služby. Pomáhame im rýchlo, výhodne a najmä ​bezpečne​ predať, kúpiť, či prenajať nehnuteľnosť.

Sme členom ​NARKS​.
Sme zaštítení jeho ​Garančným fondom​. Riadime sa jeho ​Kodexom​ a ​štandardami​.Toto nie je ponuka štandardného zamestnania. 


Kontakt: ilavsky@reb.sk